Nová Éra Ochrany: Exkluzívne Partnerstvo VAM System a Allianz

Spoločnosti VAM System a Allianz s hrdosťou oznamujú svoju exkluzívnu spoluprácu, ktorá prináša revolúciu v oblasti ochrany vozidiel. Toto strategické partnerstvo kombinuje špičkové zabezpečovacie technológie VAM System s renomovanou poistnou ochranou Allianz, čím poskytuje zákazníkom maximálnu bezpečnosť a pokoj mysle. Navyše, zákazníci VAM Systemu dostanú 10% zľavu na montáž zabezpečovacieho zariadenia a 10% zľavu z poistky, ak to urobia cez VAM System alebo cez Allianz.

VAMPIRE Lite – Neprekonané Zabezpečenie Vozidla

VAM System predstavuje VAMPIRE Lite, unikátne elektro-mechanické zabezpečenie vozidla, ktoré zabezpečuje až 7 okruhov proti naštartovaniu vozidla. Tento systém zaručuje maximálnu úroveň bezpečnosti, keďže nie je možné ho prekonať pomocou čítačiek a rušičiek signálu. VAMPIRE Lite je slovenský výrobok, navrhnutý a vyrobený s dôrazom na kvalitu a spoľahlivosť.

Benefity Spolupráce

1. Neprekonateľná Ochrana: VAMPIRE Lite poskytuje dokonalú ochranu proti krádeži vozidla vďaka svojim pokročilým technológiám.

2. Slovenská Kvalita: Tento systém je kompletne navrhnutý a vyrobený na Slovensku, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

3. Dôveryhodnosť: Exkluzívne partnerstvo s Allianzom potvrdzuje kvalitu a spoľahlivosť produktov VAM System.

4. Zľavy pre Zákazníkov: Zákazníci VAM Systemu dostanú 10% zľavu na montáž zabezpečovacieho zariadenia a 10% zľavu z poistky, ak to urobia cez VAM System alebo cez Allianz.

Vďaka tejto spolupráci môžu zákazníci očakávať bezkonkurenčnú úroveň ochrany svojich vozidiel, čím sa minimalizuje riziko krádeže a zabezpečuje sa ich pokoj mysle. Sledujte naše stránky pre viac informácií a novinky o tejto revolučnej spolupráci.

Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať pomocou formulára alebo na info@vam-system.sk prípadne na telefónom čísle +421 902 377 778

Chcete aj vy neprekonateľný zabezpečovací systém do vášho auta? Vyplňte náš formulár a my sa vám ozveme s cenovou ponukou.

 

Nezáväzná cenová ponuka

    Vaše auto bude chránené pred zlodejmi
    Zabezpečovací systém VAM
    Auto
    Nezáväzná ponuka
    Hore