VAM systém vstupuje na britský trh. Získal dôležitý bezpečnostný certifikát.

Firma VAM systém prichádza v poslednom období s veľkými novinkami. Minulý rok predstavili VAMPIRE Lite – vylepšenú verziu zabezpečovacieho systému VAM R1. A tento rok s ním vstupuje na britský trh, kde získala prestížny certifikát od Thatcham Research.

Čo je Thatcham Research?

Organizáciu Thatcham Reserach založilo v roku 1969 odvetvie automobilového poistenia vo Veľkej Británii. Jej hlavnou úlohou bolo od začiatku zvyšovať štandardy vozidiel a ich bezpečnosť. Okrem toho sa venujú aj zlepšovaniu zabezpečenia áut. Od roku 1990 sa im podarilo znížiť mieru automobilovej kriminality až o 80 %. V tomto im bude pomáhať aj VAMPIRE Lite.

Slovenský produkt ochráni britské autá

Aj vďaka certifikátu od Thatcham Research bude môcť VAM systém montovať svoj najnovší produkt VAMPIRE Lite do automobilov po celej Veľkej Británii. K 6000 vozidlám zabezpečeným na Slovensku sa tak čoskoro pridajú ďalšie na ostrovoch.

Čo robí VAMPIRE Lite výničmým?

VAMPIRE Lite je elektromechanické zabezpečenie auta proti krádeži. Ide o 7-cestný imobilizér, ktorý dokonalé ochráni akékoľvek vozidlo pred zlodejmi. Naraz totiž blokuje motor, elektroniku, batériu, ručnú brzdu, spojkový pedál, elektronickú riadiacu jednotku a palivovú sústavu.

Ďalším dôvodom, čo robí tento systém neprekonateľným, je princíp unikátnosti. Každé vozidlo je zabezpečené jedinečne. Zlodej nedokáže tento mechanizmus identifikovať ani v prípade, že by si rovnaký model auta s nainštalovaným VAM systémom rozobral doma v garáži.

VAMPIRE Lite montujeme aj na Slovensku

Ak chcete mať aj vy istotu, že svoje auto nájdete ráno tam, kde ste ho večer zaparkovali, navštívte stránku VAM systému. VAMPIRE Lite vám nainštalujú už za 4 hodiny v jednej z troch pobočiek: v Bratislave, Nitre alebo Lemešanoch.

Chcete aj vy neprekonateľný zabezpečovací systém do vášho auta? Vyplňte náš formulár a my sa vám ozveme s cenovou ponukou.

 

Nezáväzná cenová ponuka

    Vaše auto bude chránené pred zlodejmi
    Zabezpečovací systém VAM
    Auto
    Nezáväzná ponuka
    Hore